KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17474096

nr 1747 4096

Pastell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, lamm, 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:20:09